02.06  День знайомств

«День захисту дітей»

Гасло дня: «Ми-майбутнє твоє Україно»

03.06 Відкриття табірної зміни

Гасло дня: "Я, ти, він, вона - разом дружна сім`я"

04.06 День української вишиванки

Гасло дня: "Ми-українці"

05.06 День охорони довкілля

Гасло дня: "Збережімо природу - наше майбутнє"

08.06 День квітів

Гасло дня: "Краса врятує світ"

09.06. День журналістики

Гасло дня: "Чудеса трапляються! Поміть їх!"

10.06 День фізкультури та спорту

Гасло дня: "У здоровому тілі - здоровий дух"


11.06 День бантика

Гасло дня: "Вмію сам - навчу тебе"

Екскурсія до с. Патріотівка "Перший Сумський племінний кінний завод"(1 група)

 

12.06 День талантів

Гасло дня: "Ми зможемо навіть найменший талант перетворити в геніальність"

Екскурсія до с. Патріотівка "Перший Сумський племінний кінний завод" (2 група)

15.06 День інтелектуала

Гасло дня: "Мислю, а отже, існую"

16.06 День туризму

Гасло дня: "Подорож цікава, коли разом"

Театр "Пилигрим"

Вистава

17.06 День сміху

Гасло дня: "Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги"

18.06 День пам`яті

Гасло дня: "Їх подвиг безсмертний"

19.06 День табору

Гасло дня: "Прощаємося, але не забуваємо"

Канікули, канікули – радіє дітвора.

До нас прийшли канікули! Канікули, ура!

 

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей.

Непомітно пролетів ще один навчальний рік. Але в Штепівському НВК тиша не запанувала. Господарями закладу стали учні, які виявили бажання оздоровитися в  денному пришкільному таборі «Дружба» з 02 червня по 19 червня 2015 року. На скільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежало від організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль приклали, щоб діти були щасливими: Лариса Вікторівна Усенко (начальник табору), Валентина Миколаївна Луценко, Лідія Іванівна Сич, Аліна Володимирівна Кайдаш, Олена Євгенівна Гетьман (вихователі). Для працівників табору головним завданням відпочинку дітей стали організація відпочинку школярів, формування прагнення вести здоровий спосіб життя, усвідомлення його важливості, намагання жити у гармонії з природою і собою. Серед видів діяльності – фізично-оздоровча, навчально-пізнавальна, предметно-перетворювальна, соціально-комунікативна, оцінно-орієнтаційна.

Дітей табору було об’єднано у 2 загони. Роботою 2 загонів керували вихователі, для яких потреби та інтереси дитини понад усе. Виховний процес з дітьми в таборі поєднував відпочинок, працю, спорт, які об’єднували тематичні дні, що проводилися під певним гаслом:  День знайомств «День захисту дітей» - гасло дня: «Ми-майбутнє твоє Україно», День відкриття табірної зміни - гасло дня: «Я, ти, він, вона – разом дружна сім’я», День української вишиванки - гасло дня: «Ми-українці», День охорони довкілля - гасло дня: «Збережімо природу—наше майбутнє», День квітів - гасло дня: «Краса врятує світ», День журналістики - гасло дня: «Чудеса трапляються! Поміть їх!», День фізкультури та спорту - гасло дня: «У здоровому тілі — здоровий дух», День бантика - гасло дня: «Вмію сам – навчу тебе», День талантів - гасло дня: «Ми зможемо навіть найменший талант перетворити в геніальність!», День інтелектуала - гасло дня: «Мислю, а отже, існую», День туризму - гасло дня: «Подорож цікава, коли разом», День сміху - гасло дня: «Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги», День пам’яті - гасло дня: «Їх подвиг безсмертний!», День табору - гасло дня: «Прощаємося, але не забуваємо». Кожного дня з вихованцями табору проводилися конкурси, до яких діти завзято готувалися, проводилися різні спортивні змагання. Жодна перемога – чи то колективна, чи то особиста – не була залишена без уваги. Діти отримували грамоти та заохочення. Завдяки конкурсній роботі діти з охотою відвідували табір. Діти здійснили цікаві і пізнавальні екскурсії по місцевості. Переглянули дитячі казки, фільми та мультфільми. Особливі емоції у дітей викликала екскурсія до с. Патріотівка на «Перший  Сумський племінний кінний завод». Бажаючих було дуже багато, тому поїздки відбулися за два дні 11червня та 12 червня. Даний кінний завод був заснований не так давно в 2000 році, незважаючи на це, на його території побудовані та діють корпуса сучасних конюшень для утримання 65 голів коней. Також на території заводу знаходиться звіринець. Завод спеціалізується на розведенні двох порід коней: української верхової та орловській рисістій. Ця захоплююча екскурсія розпочалася із знайомства з кіньми. Діти із задоволенням їх годували, а особливе захоплення викликало катання верхи на конях та поїздки на кареті. Далі діти відвідали звіринець де екскурсовод цікаво розповіла про життя страусів та інших тварин.

Пізнавальною та цікавою була дана екскурсія. Діти отримали масу вражень, задоволення. В їх пам’яті надовго залишаться красені коні.

Все, що сприяло змістовному і цікавому життю в пришкільному таборі стало результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України. Особливу увагу приділили фізично-оздоровчому, національно-патріотичному вихованню, поваги і шани до народних звичаїв і традицій, краєзнавству. Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями. За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку. Табір зачинив свої двері залишаючи почуття легкої задуми з приводу швидкоплинності всього, що наважується радіти життю…