01.09.2017 р.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

В цей день, як і у всіх школах країни, в Штепівському НВК звучав веселий сміх учнів закладу та першокласників. Навіть похмура погода за вікном не зіпсувала позитивного настрою всіх учасників свята. Найбільше раділи ті хто пішов цього року в перший клас. Вся школа зустріла їх святковою лінійкою та подарунками від гостей та учнів.

05.09.2017 р.

Загальношкільні батьківські збори.

Кайдаш В.Н.виступи з доповіддю про підсумки навчально-виховного процесу за 2016-2017 н.р. та завдання на 2017-2018 н.р.

29.09.2017 р.

ДЕНЬ ВЧИТЕЯ

Дякуємо за привітання батьківському та учнівському колективам.

01.10.2017 р.

Міжнародний день громадян похилого віку

День людей похилого віку покликаний звернути увагу суспільства на проблеми людей похилого віку, на проблеми демографічного старіння населення і знайти способи поліпшити якість життя пенсіонерів.

Потрібно відзначити, що ставлення до літніх людей і взагалі сприйняття віку з кожним роком змінюється. Пенсія вже не сприймається як трагедія, а як нові можливості, більше вільного часу для реалізації талантів. Тому в рамках нашого закладу були проведені: - виставка малюнків та плакатів "Шануймо старість!"; - акція волонтерських загонів "З добром у серці"; - виховні години "01. жовтня - Міжнародний день людей похилого віку".

06.10.2017 р.

Виставка виробів "Осінній вернісаж"

В навчальному закладі з 02.10.17 - 06.10.17 р. проходила виставка осінніх виробів. Діти активно взяли участь та творчо підійшли до цього завдання. Були визначені переможці та нагороджені грамотами на шкільній лінійці.

13.10.2017 р.

Святкова лінійка та козацькі змагання до Дня Захисника України та Дня Українського Козацтва

14 жовтня - свято для справжніх чоловіків. Тих, які пройшли справжню війну, і тих, хто стоїть на варті Батьківщини. Тих, хто відслужив у лавах армії і тих, хто тільки готовий їх поповнити. Це свято - це пам'ять синів і дочок тих, хто віддав своє життя за свободу Батьківщини, за Вашу з нами свободу і незалежність. Але 14 жовтня - це не лише свято для людей в погонах, але й наших захисників в щоденному житті, тих, на кого ми спираємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує нас. Дорогі наші чоловіки! Бажаємо Вам здоров'я, гармонії, любові, завжди і у всьому бути на висоті і все життя залишатися для нас, жінок, ідеалами, а для своїх наступників - взірцем мужності та відваги.

Скачать
Вітання 14.10.17.pdf
Adobe Acrobat документ 150.0 KB

20.10.2017 р.

СОЛОДКА ЯРМАРКА

20 жовтня у нашому НВК відбулася солодка ярмарка. Це традиційний захід нашого закладу, який проходить щороку. Цьогорічний ярмарок був чи не найцікавішим. Учні принесли різноманітні солодощі і охочих поласувати смачною домашньою випічкою виявилось дуже багато. Це учні нашого навчально-виховного комплексу, їхні батьки та друзі, вчителі. Дякуємо всім учням та батькам за активну участь. Сподіваємося, що всі залишилися задоволеними і отримали насолоду від зробленого.

25.10.2017 р.

Гурток з інформатики (керівник Усенко Л.В.)

Сучасне суспільство висуває нові вимоги до покоління яке вступає в життя. Треба вміти планувати свою діяльність, знаходити інформацію, необхідну для вирішення поставленої задачі, будувати інформаційну модель досліджуваного об'єкту або процесу, ефективно використовувати новітні технології. Такі уміння необхідні сьогодні кожній людині. Тому першочерговою задачею гуртка інформатики є формування в учнів вміння правильно використовувати інноваційні технології у процесі навчання та у вільний час.

03.11.2017 р.

Свято Хелловін

Перші згадки про Хелловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами. Потім Самайн стали відзначати в усіх країнах Британських островів. У XIX-XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить більш сучасне свято — Хеллоуін, що традиційно вважається Днем усіх святих.

В закладі діти із неабияким захопленням готувалися та провели це свято. Відбувся конкурс виробів та конкурс костюмів, переможці яких були відзначені та нагороджені на лінійці.

 

06.11.2017 р.

Тиждень української мови

Донести до учнів красу і багатство рідної мови, розвивати їх мовленнєві здібності, виховувати повагу до рідного слова, її краси і необхідності для нашого життя  – з цією метою з 06 по 10 листопада 2017 року в нашій школі пройшов Тиждень української мови.

В рамках Тижня вчителі української мови Савенко Юлія Олексіївна, Кайдаш Валентина Никифорівна та бібліотекар Коваленко Валентина Василівна провели ряд заходів

·      Святкову лінійку «Українська мова-мова єднання» (6 клас)

·      Мовний квест (5-9класи)

·      День усної народної творчості: конкурс загадок, конкурс ілюстрацій до українських казок (5-6класи)

·      Випуск буклету, що розповів школярам про цікаві дослідження джерел української писемності, зокрема про діяльність Преподобного Нестора літописця.

·      Радіодиктант єдності «Наші пісні»

·      Конкурс малюнків «Українська мова – мова єднання»

·      Виставка в бібліотеці «Рідна мова барвінкова»

·      Виховна година «Без мови й народу нашого нема

Тиждень пройшов на високому рівні. На відкритих та позакласних заходах, в яких взяли участь практично усі класи, з використанням різних форм роботи, інформаційно-комунікаційних технологій, діти відчули справжню повагу до рідного слова, долучились до цілющих джерел рідної мови.

 Наприкінці тижня учні були нагороджені грамотами та сувенірами.

 

13.11.2017 р.

Тиждень толерантності

З 13.11 по 17.11 в Штепівській  загальноосвітній школі І-ІІ ст. – ДНЗ пройшов тиждень, присвячений міжнародному дню Толерантності. Основною метою тижня було формування в учнів навичок ефективного спілкування, розвиток симпатії, розуміння проблем оточуючих людей. Протягом усього тижня учні дізналися, хто така толерантна людина, вчилися й самі бути толерантними.

Стартував тиждень з інформаційної лінійки.16 листопада у четвер  відбулась акція «Подаруй свій настрій!» на якій діти обмінювалися веселими смайликами та конкурс плакатів «Толерантність». А у п’ятницю було проведено опитування серед учнів школи та педагогічних працівників де визначили переможців у номінації «Найтолерантніший учитель» та «Найтолерантніший учень». Протягом усього тижня діти та вчителі мали змогу виростити «Дерево толерантності».

21.11.2017 р.

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи. В закладі традиційно пройшло свято до цього дня. Діти взяли участь у вшануванні героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та залишили свої побажання на карті України. Змістовне та повчальне вийшло свято.

 

25.11.2017 р.

25 листопада 2017 року у Штепівському НВК:ЗОШ I-II ст.-ДНЗ стартувала щорічна Акція «16 днів проти насильства»

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок 1 грудня

Всесвітній  день боротьби зі СНІДом 2 грудня

Міжнародний день боротьби з рабством 3 грудня

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями 5 грудня

Міжнародний день волонтера 6 грудня

Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі 9 грудня

Міжнародний день боротьби з корупцією 10 грудня

Міжнародний день прав людини

Мій улюблений світ –

Без насильства.

Без жорстокості, болю, зла.

Тут народом складена пісня

Містить тільки хороші слова.

Мій улюблений світ –

Без насильства,

Де немає страждання й війни,

Де розквітла калина барвиста

І пісень не почуєш сумних.

Мій улюблений світ – це не казка

А реально щасливе життя.

Бо звільнивши наш світ без насильства

Можна сміло іти в майбуття.

01.12.2017 р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

В закладі була проведена акція "Червона стрічка", в якій взяли участь всі учні та працівники Штепівського НВК, одягнувши червону стрічку.

14.12.2017 р.

День ліквідатора аварії на ЧАЕС

В закладі пройшов виховний захід присвячений вшануванню пам`яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Б'ють тривожно дзвони Чорнобиля... Вони нагадують:

Пам'ятайте! Хай не повториться! Хай земля зацвітає навесні пишним буйством кольорів, хай пнуться до сонця трави.

Хай повертаються з чужини журавлі, несучи на крилах радість зустрічі з рідною землею.

Хай кожен новий день сповнює ваші серця миром, спокоєм, одухотвореністю.

Пам'ятаймо!

19.12.2017 р.

День Святого Миколая

В цей святковий день, діти школи з великим задоволенням і радістю взяли участь у святі Миколая, яке підготувала педагог-організатор Демченко Н.А. разом з учнями 7-9 класів. Дуже цікаве та змістовне виявилося свято. Святий Миколай подарував кожній дитини подарунок та індивідуальне привітання. Всі учасники свята залишилися задоволені.

20.12.2017 р.

Презентація книги Ю.Ю.Горліса-Горського "Холодний яр"

Виховна година, присвячена презентації книги Ю.Ю.Горліса-Горського "Холодний яр", яку провів учитель історії Троценко В.П.

26.12.2017 р.

Новорічне свято

Традиційно, згідно річного плану, в закладі відбулося новорічне свято для учнів 1-9 класів. Усі діти взяли активну участь у його підготовці.Сяє вогнями яскрава ялинка, а навколо неї казкові герої в новорічних костюмах, весела музика та святковий настрій.

05.01.2018 р.

Новорічна ялинка голови РДА

Учні нашого закладу стали учасниками святкової Новорічної ялинки голови райдержадміністрації "Новорічне перезавантаження". Діти із задоволенням брали активну участь в конкурсах та розвагах, залишились задоволеними від свята та отриманих подарунків.

09.01.2018 р.

Звіт про проведення зимових канікул

Новий рік! Ці слова у кожного асоціюються зі святковим настроєм, подарунками, іграми, розвагами.

Саме так проходили свята у Штепівському НВК  I-II ступенів .

Дні Новорічного настрою, що розпочалися 26 грудня запам'яталися учням 1-9  класів, які першими розпочали парад новорічних святкувань.  Завдяки педагогам і вихованцям школи учні поринути у світ казки «Новорічна пригода», прийняли участь у хороводах, естафетах і конкурсах . Новорічні свята – це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності.  Учні представляли театралізовані вистави, проводили конкурси, співали і танцювали.

27 грудня було проведено свято для вихованців ДНЗ. Улюблені казкові герої здійснили новорічну пригоду під ялинкою На святкуванні були присутні  батьки  дітей. З Новим роком привітала всіх директор школи і вручила дітям   новорічні солодощі від спонсорів закладу.

Активно працювали школярі у "Майстерні Діда Мороза", учні молодшої, середньої і старшої вікової категорії прикрасили класи новорічними сніжинками, що додало святковості під час проведення заходів  (учнівське самоврядування) .

Театр розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності, вміння аналізувати, а найголовніше, виховує кращі риси в учнів. Молодші школярі із задоволенням брали участь у інсценуванні шкільної  вистави «Білосніжка і семеро гномів»,  за допомогою якої учні розуміють, що добро перемагає зло. З цією ж метою  учні середньої ланки відвідали виставу «Різдвяні історії » в театрі ім. Щепкіна.

У святкові Різдвяні дні під час  проведення заходів: вікторини «Традиції зустрічі Нового Року» «Новорічні герої», виховного заходу «Зимові свята», гра «Подорож європейськими країнами» учні полинули у світ дивовижних традицій святкування цього свята в Україні співали хвалебні колядки, водили козу, розмальовували яскраву зірку магічними візерунками.

«У здоровому тілі здоровий дух». Учні нашої школи з задоволенням проводили шкільні спортивні змагання та здійснювали екскурсії на ролером у м. Суми.

Гарний настрій, радість, відчуттям чарівної казки – ось з якими емоціями учні та вчителі нашої школи зустріли Новий 2018 рік.

 

19.01.2018 р.

"А що третій празник - Святе Водохреща"

Наближається до кінця січень, а з ним – барвисті поетичні різдвяні й новорічні святки, які впродовж двох тижнів  радували нам душу. Але це були не просто святкові дні, а безцінний дарунок наших предків, узагальнений у тисячолітньому досвіді минулих поколінь.

Останнє свято різдвяно - новорічного циклу – Водохреща, Богоявлення або Йордань. Ось і в нашому закладі відбувся виховний захід , присвячений цьому святу. Діти активно взяли участь у підготовці та проведенні цього свята.

Різдвяні святки – це ціла система барвистих, глибоких за змістом, народною, філософією, сповнених таємничої магії, свят. Кожне з них складається з багатьох обрядів, звичаїв, ритуалів – ми розповіли та пригадали лише про деякі з них.

22.01.2018 р.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

 

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

 

Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99

 

У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.

 

Деякий час, з 30 грудня 2011 року, указом на той час Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано і натомість встановлено «День Соборності та Свободи України».  Однак 13 листопада 2014 року указом Президента України Петра Порошенка свято було відновлено.

 

Ось і в нашому закладі була проведена для учнів 5-9 класів виховна година до цього дня. Змістовний та пізнавальний захід підготували учні на чолі з учителем Троценком В.П.

 

29.01.2018 р.

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

З метою виховання у дітей поваги до історичного минулого Українського народу та у зв'язку з річницею героїчної загибелі юнаків у бою під Крутами, в закладі був проведений захід, присвячений цій даті для учнів 5-9 класів, який підготували учитель Шухмін Я.О. та учні 8 класу.

 

30.01.2018 р.

Відкритий урок у 1 класі

Класовод Ілляшенко М.М. провела відкритий урок у 1 класі з математики на тему: "Переставна властивість додавання. Порівняння виразів. Розв`язування вправ"

01.02.2018 р.

Відкритий урок з фізкультури в 6 класі

Учитель фізичної культури Шухмін Я. О. провів відкритий урок у 6 класі на тему: "Різновиди ходьби, повільний біг. Комплекс ЗРВ. Естафета з елементами баскетболу. Чергування прискорень, зупинок, поворотів, бігу зі зміною напрямку. Ведення м`яча з опором захисника. Кидки м`яча у русі після двох кроків. Організація нападу швидким проривом. Навчальна гра". Модуль: баскетбол.

02.02.2018 р.

Відкритий урок з математики в 5 класі

Учитель Усенко Л.В. провела відкритий урок з математики в 5 класі на тему : "Додавання та віднімання дробів з однаковими знаменниками. Розв`язування вправ"

05.02.2018 р.

Відкритий урок з української літератури в 8 класі

Учитель Савенко Ю.О. провела відкритий урок з української літератури в 8 класі на тему: "Іван Карпенко-Карий. Трагікомедія "Сто тисяч" Проблема влади грошей над людиною"

 

06.02.2018 р.

Відкритий урок з математики в 2 класі

Класовод 2 класу Луценко В.М. провела відкритий урок з математики на тему: "Складання таблиці ділення на 4. Вправи і задачі на засвоєння таблиці ділення на 4"

07.02.2018 р.

Онлайн-урок з нагоди Дня безпечного Інтернету.

Учні 8-9 класі переглянули онлайн-урок "Вступ до кібербезпеки", який організовано за підтримки Програми Мережних Академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.

09.02.2018 р.

ЧАРІВНІ БАРВИ ЛЕБЕДИНЩИНИ

У закладі був проведений конкурс виробів ручної роботи "Чарівні барви Лебединщини". По закінченню, були визначені переможці, які будуть захищати честь нашої школи на районному рівні, це учениці 7 класу Кищик Діана, Осьмачко Анна та учениця 8 класу Третяченко Дар`я. Бажаємо їм натхнення, перемоги та успіху.

 

12.02.2018 р.

Відкритий урок з географії в 7 класі.

Учитель Троценко В.П. провів відкритий урок з географії в 7 класі на тему: "Зміни природи материка людиною. Сучасні екологічні проблеми Північної Америки. Заповідники та національні парки".

14.02.2018

Відкритий урок з біології в 8 класі.

Учитель біології Кайдаш О.Д. провів відкритий урок з біології в 8 класі на тему: "Будова скелета людини".

 

19.02.2018 р.

Тиждень англійської мови.

З  12.02 по 17.02 у Штепівському НВК згідно річного плану проходив Тиждень англійської мови.

У понеділок, на ранковій лінійці відбулось урочисте відкриття Тижня,  оголошено план проведення заходів, прийняте рішення протягом тижня вітатися  лише англ. мовою мовою. Учні початкових класів взяли участь у виставці «Найкращий зошит».

У вівторок конкурс малюнків для 1-4 класів «Мій улюблений казковий герой з англійської казки» 1 місце   у конкурсі отримала Кайдаш Єлізовєта ( 1 клас ), ІІ - Косенко Артем (1 клас), ІІІ - Іванова Катерина (2 клас).

У середу була оформлена вистава валентинок до свята Св. Валентина. Перемогли в конкурсі Третяченко Дар’ я( 9 клас),Доля Карина (6 клас) та Осьмачко Анна (7 клас). Учитель англ. мови Демченко Н.О. провела виховний захід для учнів 1-2 класів «День Святого Валентина» з метою ознайомити учнів з традиціями святкування цього свята та виховання шанобливого ставлення до культури і традицій Великобританії. Учні працювали в парах та групах, складали слова з поданих букв по темі, працювали з кросвордами та шукали собі товариша за допомогою листівок.

У четвер був проведений квест для учнів5-6 класів «The Smartest» з метою поширення країнознавчих знань учнів з питань географії, історії, культури англомовних країн. Переможцями конкурсу є Дідик М.(5 клас) та Доля К (6 клас) .

У п’ятницю вчитель Демченко Н.О. провела позакласний захід для учнів 7-9 класів «St. Valentine’s Day», на якому учні  знайомилися з традиціями святкування  та символами свята у різних країнах. У рамках конкурсної програми читали вірші  та прислів’я англ. мовою та робили їх  власний переклад. Були проведені конкурси: «Знайди слова», «Про що ти думаєш», «Чи знаєш з чого зроблені хлопці та дівчата», «Розшифруй речення» і т. д. Перемогла у  конкурсах команда учнів 7 класу.

        На ранковій лінійці, 19 лютого, підбито підсумки проведення Тижня англійської мови, вручено подяки найактивнішим учасникам.

20.02.2018 р.

 

"Олімпійське лелеченя"

 

Відповідно до наказу відділу освіти від 30.01.2018 р. № 46-ОД в школі був проведений І етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя". Діти з задоволенням та радістю взяли участь в цих змаганнях. Переможці були нагороджені грамотами та заохочувальними призами.

 

21.02.2018 р.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

     З метою зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв, в закладі за ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти, за підтримки Міністерства освіти і науки України, 21 лютого 2018 року проведено «диктант єдності» українською мовою на тему: «Без мови немає народу».

27.02.2018 р.

Тиждень математики

«Предмет математики

настільки серйозний, 

що не треба нехтувати можливістю

зробити його цікавим.»

Блез Паскаль

      Життя завжди вимагало й вимагає від учителя творчої праці. А вона передусім полягає в тому, щоб викликати або й навіть збудувати в учнів інтерес до навчання, до кожного предмету, зокрема до математики. На жаль, багато людей вважають, що математика - це наука, в якій немає нічого цікавого, лише цифри і формули.

Навчати дітей бачити красу математики, розвивати інтерес до неї – одне з найважливіших завдань, що стоять перед педагогами. У нашій школі стало традицією щорічно проводити тижні математики. З метою залучення учнів до активної пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики згідно річного плану, в рамках місячника «Зі скарбниці педагогічної мудрості» з 19 по 23 лютого 2018 року в школі пройшов Тиждень математики.

      У рамках тижня були проведені цікаві та змістовні різноманітні математичні конкурси, вікторини, ігри, які супроводжувалися мультимедійними презентаціями та відеороликами. Усі учні закладу взяли активну участь у запланованих заходах. 

Традиційно Тиждень розпочався з загальношкільної лінійки, на якій учнів привітали з початком Тижня та ознайомилися з планом проведення.  

     Програма тижня була насиченою і різноманітною. Для учнів 5-9 класів були проведені ігри «Математична сторінка здоров’я» та «LG-Еврика», математичні фокуси «Дивовижна пам’ять», математична сміхопанорама «Усміхнись», математична подорож містами України «7 чудес України». Кожен день на великих перервах учні з задоволенням розгадували, кросворди, ребуси та задачі-жарти.  В ході цих змагань діти виявили неабиякі знання з математики, показали свою ерудованість та вміння швидко й логічно мислити. З великим задоволенням та цікавістю виконували різноманітні нетрадиційні задачі, готували повідомлення для математичного усного журналу на тему: «Чи знаєте ви що…»

    Не залишилися без уваги учні початкової ланки. Для них кожного дня були проведені математичні розминки та вікторини. Активно та з зацікавленістю брали участь у конкурсах-змаганнях, які провела для них учитель Ілляшенко Марина Миколаївна.

     Також під час проведення Тижня математики проводився конкурс математичних стінгазет, малюнків та аплікацій на тему: "Математика навколо нас". Учні школи з ентузіазмом віднеслися до цього завдання і виявили неабияку творчість та оригінальність у виготовленні цих робіт. 

Завершився Тиждень математики традиційною загальношкільною лінійкою де були відзначені переможці конкурсів та активні учасники, які отримали грамоти та призи.

      Тиждень математики завершено. Позаду велика, нелегка, але приємна вчительська справа , а разом із нею і творча та наполеглива праця її школярів. Подолано ще одне учнівське  випробування, почерпнуто ще одну порцію знань із математичної криниці. Без сумніву, Тиждень математики дійсно скрасив шкільну буденність і викликав в учнів прекрасні емоційні почуття, які ще довго тішитимуть їхні душі і спонукатимуть до опанування «цариць наук». 

08.03.2018 р.

Жінка. Мати. Берегиня.

Є в мене найкраща у світі матуся,        

За неї до Тебе, Пречиста, молюся.

Молюся устами, молюся серденьком.

До Тебе, небесна Ісусова ненько.

Благаю у Тебе щирими словами,

Опіки та ласки для любої мами,

Пошли їй не скарби, а щастя і долю.

Щоб дні їй минали без смутку, без болю.

Рятуй від недуги матусеньку милу,

Даруй їй здоров’я, рукам подай силу.

Щоб вивела діток у світ та й у люди,

Щоб нами раділа, пишалась усюди.

За це я складаю в молитві долоні,

До тебе, Царице, на сонячнім троні.

13.03.2018 р.

Районне методичне об'єднання вчителів 2-х класів

Тема:  «Формування життєвих компетентностей на уроках в початковій школі».

Мета: розширити методико – теоретичну підготовку вчителів початкових класів щодо сутності формування життєвої компетентності учнів початкової школи та визначення педагогічних умов ефективності цього процесу.

Були проведені відкритий урок та виховний захід. Урок з математики провела класовод 2-го класу учитель вищої категорії Луценко В.М. на тему: "Ознайомлення з таблицею  ділення на 7. Задачі на кратне порівняння". Виховний захід провела класовод 1-го класу Ілляшенко М.М. на тему: "Обрядові свята весни". Усі учасники та гості семінару отримали гарний настрій та методичну допомогу.

 

20.03.2018 р.

"Молодь обирає здоров'я"

Команда учнів нашого закладу взяли участь у районному фестивалі конкурсі "Молодь обирає здоров'я". Підготувала команду педагог організатор Демченко Н.О.

02.04.2018 р.

"Ліга сміху"

В районному будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний фестиваль-конкурс учнівських команд "Ліга сміху". Учениця нашої школи Осьмачко Анна зайняла достойне друге місце в номінації "Індивідуальний виступ". Вітаємо її та бажаємо ще більше перемог.

11.04.2018 р.

Міжнародний день визволення в`язнів фашистських констаборів.

З метою належного вшанування громадян, які в роки Другої світової війни постраждали від нациських переслідувань, увінчення пам`яті про загиблих, в закладі був проведений "круглий стіл" для учнів 5-9 класів, присвячений Міжнародному дню визволення в`язнів фашистських констаборів.

12.04.2018 р.

Міськрайонний етап Всеукраїнського

фестивалю дружин юних пожежних у 2018 р.

Коменда нашого закладу "Палаюче серце" взяли участь у цьому фестивалі під керівництвом учителя Савенко Ю.О. Учасники виступили достойно та отримали заохочувальні призи, гарний настрій та багато нових знайомств.

16.04.2018 р.

Впорядкування території

Діти та працівники закладу взяли активну участь у впорядкуванні території, приєднавшись до щорічної акції "За чисте довкілля".

21.04.2018 р.

Всеукраїнська толока

Всеукраїнська толока не оменула і наше мальовниче село Штепівку. Всі працівники закладу та учасники освітнього процесу взяли активну участь у прибиранні території парку біля меморіалу загиблих воїнів "Скорботна мати"

 

23.04.2018 р.

Операція "Первоцвіт-2018"

Виставка малюнків та плакатів "Збереження первоцвітів, занесених до Червоної книги України".

26.04.2018 р.

32 роковина Чорнобильської катастрорфи

З метою увічнення пам`яті жерт техногенної катастрофи, забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості і високого професіоналізму, поліпшення соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в закладі був проведений захід для учнів 5-9 класів на тему "Чорнобиль у призмі часу."

 

27.04.2018 р.

СВЯТО БУКВАРИКА

З метою створення атмосфери свята від прочитання першої книги-Букваря, розвивати творчі здібності дітей, виразне та усне мовлення, пам`ять, виховувати любов до книги, в закладі було проведене традеційне "Свято Букваря", яке підготувала класовод 1 класу Ілляшенко М.М. разом з іншими учасниками освітнього процесу. Як завжди всі присутні отримали масу задоволення та позитивних емоцій.

08.05.2018 р.

Велопробіг

Учасники освітнього процесу взяли участь у велопробігу, присвяченому Дню пам`яті та примирення.

09.05.2018 р.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Урочистий мітинг біля меморіалу, присвячений Дню перемоги!

15.05.2018 р.

ДЕНЬ МАТЕРІ!

Гей, заграйте гори, зашуміть діброви,
Приберіться, ниви, красно та багато, –
Зажурчіть потоки, заведіть розмови
Про святочну днину, про велике свято!

 

Заспівайте згучно в тихім гаю, птиці,
Гомоніть з вітрами, польовії квіти,
Задзвоніть дзвіночки, рожі, всі косиці,
Заспівайте хором, українські діти!

 

А кому ж то грати та кому співати?
Знає се дитяче чистеє серденько:
Нині Твоє свято, наша рідна мати,
Будь благословенна, українська ненько.

 

17.05.2018 р.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Всесвітній день вишѝванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. І наш заклад не став вийнятком. Був проведений виховний захід для всіх учасників освітнього процесу, присвячений цтому дню.

18.05.2018 р.

Загальношкільні батьківські збори.

Керівник освітнього закладу Кайдаш Валентина Никифорівна підвела підсумки освітнього процесу за 2017-2018 навчальний рік, порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації.

 

21.05.2018 р.

Українознавча гра "Соняшник"

Учні нашого закладу вже традеційно взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник". Ця гра щорічно проходить з метою формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством. Учитель української мови та літератури Савенко Ю.О. вручила учасникам гри сертифікати та подарунки.

25.05.2018

Свято останнього дзвоника.

Як швидко рік навчальний промайнув,
Повірити так важко в це відразу,
І ми сьогодні всі зібрались тут
Останній дзвоник святкувати разом!