Січень

Позакласний захід для учнів молодших класів (2-7 кл.) «Christmas party». Мета заходу: узагальнити знання і вміння учнів з теми «Зимові свята»; навчати учнів вживати лексику теми в мовних нестандартних ситуаціях; розвивати фонетичний слух учнів, їх інтерес до вивчення англійської мови.

Лютий

Позакласний захід гра «Перший мільйон». Проведений вечір з англійської мови (ігри, конкурси, вистави, казки, подорожі). Мета заходу: розвивати вміння вільно висловлювати свої думки в певних ситуаціях; ознайомити учнів з культурою і життям країни, мова якої вивчається; подолати психологічний бар’єр в спілкуванні англійською мовою.

Березень

Проведена гра «Lucky Chance» для учнів 8-9 класів. Перший гейм – відповіді на запитання, другий гейм – лото; третій гейм присвячений поезії, четвертий гейм – готують самі команди, п’ятий гейм – відповісти на якомога більше запитань за одну хвилину.

Квітень

Позакласний захід для учнів 10-11 класу «William Shakespeare – the greatest dramatist and poet» проведений з метою розкриття соціокультурного потенціалу особистості учня, поглиблення знань в галузі англійської мови та літератури на основі ознайомлення з творчість Вільяма Шекспіра.

Травень

Знання іноземної мови асоціюється зі знанням слів, ось чому ми провели захід, який пов'язаний з роботою над поезією. Робота над поезією була проведена поетапно:

1. Подання вірша;

- первинне прослуховування;

- самостійне читання.

2. Перевірка розуміння змісту вірша:

- знайти іменники, прикметники…;

- робота з питальними словами;

3. Виразне читання вірша.

4. Знайомство з наявним перекладом.

5. Творче завдання:

- складання власного літературного перекладу;

- проектна робота та її презентація.

Червень

Літній табір «S&G SummerCamp»

21.06.16-29.06.16

Кожного дня  учні робили ранкову гімнастику «High Jack».

З метою узагальнення та розширення знань учнів із теми »Протягом тижня працювали над проектом «Entertainment places of Region Centre».

Знання іноземної мови асоціюється зі знанням слів,отже лексику слід розглядати як найважливіший і невід'ємний компонент змісту навчання іноземної мови.

Kожного дня діти грали в рухливі ігри на свіжому повітрі   повторення та збагачення лексичного запасу кожного учня.  Дуже сподобалась учням гра«Friendsclub».

Учні переглянули та обговорили фільм англійською мовою «Harfield».

Допомагали подолати мовний бар'єр заняття «Красномовства та скороговоріння» та «Година таланту».

Учні співали пісні англійською мовою та вірші, презентували свої творчі роботи.