01.06  День «Здрастуй, табір!»

Гасло  дня «Я, ти, він, вона – разом дружна сім’я» 

Цього дня у нашій школі відбулося відкриття літнього оздоровчого табору "Дружба". Діти пройшли вступний інструктаж з техніки безпеки, спланували загонові справи та випустили стінгазету "Здрастуй літо!". У школі було проведено концерт, присвячений відкриттю табору, а частина дітей відвідала свято Дня захисту дітей у м.Лебедин.

02.06  День ввічливості

Гасло   дня: «Нехай живе ввічливість і  доброта!

                           Нехай живуть доброзичливі обличчя!» 

Цього дня учні в школі вчилися бути ввічливими та проявляти свою доброту. Під час виховного заходу "В країні ввічливих" діти пригадали правила ввічливості та розв'язували цікаві ситуації, використовуючи набуті знання. А потім грали в рухливі ігри, займалися в гуртках, спортивних секціях.

06.06  День квітів

Гасло   дня: «Скільки квітів різних

 Є у нашій школі.

Відпочинь душею

У зеленім колі» 

Сьогодні учні вирушили на екскурсію до природи, але спершу прслухали інструктаж з дотримання правил вуличного руху «Твій друг - дорожній рух». Під час екскурсії діти змагалися в конкурсах "Знайди відгадану квітку", конкурс на виготовлення віночку; конкурс на виготовлення кращого букету. А після обіду працював гурток "Умілі руки" (виготовлення квітів з кольорового паперу, пластиліну та інших  матеріалів)

07.06 День природи

Гасло  дня: «Збережімо природунаше майбутнє» 

І знову після інструктажу безпеки«Отруйні дикорослі рослини» діти вирушають на екскурсію. Але цього разу з метою зберегти природу, ні в якому разі не завдати їй шкоди. А потім зобразили побачене на власних малюнках.  

08.06  День «Спорт єднає серця»

Гасло  дня «Нам сміливим і сильним і спритним зі спортом завжди в ногу йти!»

Сьогодні в школі була проведена спортивна естафета «Ми – майбутні олімпійці», перед якою повторили правила поведінки на спортивному майданчику та прослухали бесіду «Тепловий і сонячний удар. Правила надання першої допомоги».

Діти з радістю взяли участь в естафеті та отримали наперевершені враження.

А потому подивилися чудову виставу лялькового театру "Пілігрим" про невдячного сина.

09.06    «День фантазера»

Гасло  дня «Ми ще не чарівники, ми лише вчимося!»

Під час проведення Дня фантазера діти взяли участь у конкурсі «Старі казки на новий лад», вправлялися у виготовленні «Флористичного декору», прослухали бесіду-інструктаж з техніки безпеки «Сонце: наш друг та ворог» та переглядали кінофільми і мультфільми.

12.06  День друзів

Гасло  дня «Райдуга місток зробила -

Сонце з хмарою здружила.

Хай з них приклад беруть діти.

Треба дітям всім дружити» 

Цього дня діти прослухали бесіди «У чистій воді риби багато, у доброзичливої людини друзів багато», «Що таке добре, і що таке погано?» та «Який у мене характер», під час яких пригадали про добрі та погані вчинки, їх наслідки, про важливість дружби для людини та про необхідність виховувати в себе доброзичливість та толерантність. 

Сьогодні ж пройшов конкурс прислів'їв «Аукціон народної мудрості» та спортивне свято «Веселі старти». Діти прослухали інструктаж з техніки безпеки «Отруєння грибами і декоративними ягодами»

13.06 День капелюшок

Гасло дня: «Вмію сам – навчу тебе»

Сьогодні у таборі  - незвичайний день. Діти познайомилися з історією виникнення капелюшок та дізналися про їх різноманіття. а потім працювали в загонах "Юні дизайнери", де спробували самостійно виготовити оригінальні головні убори.

Прослухавши бесіду-інструктаж «Дотримання правил протипожежної безпеки», діти долучилися до інтелектуальної гри «Лабіринт удачі», ігор на свіжому повітрі.

14.06 День здоров’я

Гасло  дня «В здоровому тілі – здоровий дух» 

Сьогодні діти вирушили до захоплюючої поїздки мальовничими місцями рідного краю, а саме до Національного заповідника "Михайлівська цілина" та невеликого села Луки, в якому збереглися архітектурні пам'ятки минулого століття.

16.06 День талантів

Гасло дня: «Ми зможемо навіть найменший талант перетворити в геніальність!»

На початку дня з учнями була проведена бесіда з техніки безпеки «Подорож у країну небезпечних предметів», а потім відбувся конкурс модельєрів «Незвичайні зачіски й костюми», де діти продемонстрували власні таланти та креативність.

19.06 День пам’яті

Гасло дня: «Їх подвиг безсмертний!»  

Сьогодні у таборі ми пригадали про тяжку для нашого народу сторінку історії - початок війни у 1941році. діти вшанували пам'ять загиблих героїв та поклали квіти до пам'ятника "Скорботна мати".

Після обіду діти працювали в гуртках, спортивних секціях, переглядали мультфільми.

20.06 День сміху

Гасло дня: «Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги». 

Цього дня у таборі панувала радість та лунав дзвінкий сміх, на нудьгу просто не було часу, адже виховний захід «Я веселий добрий сміх, мене вистачить на всіх» та конкурс «Такий веселий світ навколо мене» захопили всіх учасників табору. 

А наймолодші учні та майбутні першокласники вирушили до м.Лебедина, де переглянули виставу "Теремок".

21.06 День табору

Гасло  дня «Наш табір – найкращий» 

В останній день табірної зміни ми здійснили захоплюючу подорож до нашої столиці - стародавнього міста Києва, де діти познайомилися зі славетною історією Києва, відвідали печери Києво-Печерської лаври та здійснили прогулянку на пароході по Дніпру.