01.06.16 "Здрастуй, табір"

                                          Канікули! Канікули! Весела ця пора!

                                          Нам хочеться співати – бо це наше життя!

Цього дня  розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір «Дружба». Діти пройшли інструктаж з техніки безпеки.  У загонах провели  збори, де діти з бажанням придумали назви загонів, девізи, обрали командирів.

З нагоди Дня захисту дітей була проведена урочиста лінійка (частина учнів на шкільній маршрутці поїхали до міста Лебедина на святковий концерт присвячений Дню захисту дитини), проведено конкурс малюнків на асфальті на тему «Щасливе  дитинство», «Ми за мир!»

Відбувся святковий концерт відкриттю пришкільного оздоровчого табору.

Вкінці дня діти грали в рухливі ігри. Була проведена лінійка, на якій підвели підсумки дня і ознайомили із завданнями на наступний день.

02.06.16 День ввічливості

Сьогодні в таборі День ввічливості.

На початку дня був проведений інструктаж з техніки безпеки «Правила поведінки біля водойм». Так, як  до кінця табору дітки постійно ходитимуть на екскурсії, то цей інструктаж був дуже умісний. Далі дітки з великим бажанням прийняли участь у виховному заході «В країні ввічливих». Під час цього виховного заходу діти повторили правила етикету, ознайомилися з корисними рекомендаціями з питань спілкування з людьми. Даний захід вчив учнів  бути добрими, чуйними, делікатними. Ігри сприяли проявленню у дітей позитивних якостей характеру, виховували  морально - етичні норми життя.

            Після смачного обіду на дітей чекали рухливі ігри, заняття в гуртках.

03.06.16 День квітів

Квіти завжди милують око своєю красою.  А в таборі «Дружба » сьогодні День квітів. Цей день пройшов під гаслом: «Скільки квітів різних

                                                       Є у нашій школі.

                                                       Відпочинь душею

                                                       У зеленім колі»

Діти разом  зі своїми вихователями здійснили екскурсію в природу. Під час екскурсії вихователі познайомили своїх вихованців з цікавими і корисними фактами з життя рослин, які зустрічаються у природі , виховували любов і турботливе ставлення до квітів.

Були проведені різні конкурси:

-          конкурс "Знайди відгадану квітку";

-          конкурс на виготовлення віночку;

-          конкурс на виготовлення кращого букету.

Після обіду на гуртку «Умілі руки» діти  проявляли свою фантазію, творчість під час виготовлення різноманітних квітів з пластиліну, паперу. Переможці конкурсів та кращих робіт отримали грамоти.

Також переглянули улюблені мультфільми, пограли в рухливі ігри.

06.06.16 День природи

Здоров’я для людини – це головне. Тому ми з дітьми провели виховний захід на тему: «Рости виростай-про природу дбай». Коли спілкуєшся з природою – відпочиваєш духовно. І якраз сьогодні діти поринули у світ природи, побувавши на екскурсії у місцевому яру. Діти активно долучилися до збирання лікарських рослин. Скільки було вражень від побаченого! Екскурсія закінчилася цікавими улюбленими рухливими іграми, в які цікавіше грати, дихаючи чистим повітрям.

07.06.16 "Спорт єднає серця"

В програмі дня спорту включені веселі естафети, ігри, конкурси на виявлення найсильнішого, найспритнішого і найвитривалішого, з використанням м’яча, скакалок, обручів та іншого інвентарю.

Кожен загін представив свою команду для участі в естафетах.

Всі гравці пройшли три етапи. Переможці стали учасниками фінальної естафети.

Після естафети діти брали участь у спортивній вікторині.

Переможці отримали грамоти. Так тримати!

08.06.16 День фантазерів

В цей день діти проявили свої здібності в складанні сучасних казок та інтерпретація старих казок на новий лад. З задоволенням переглянули відео інсценізацію казки «Рукавичка» на сучасний лад. Діти оцінили гру акторів, так-як більшість із них відвідують драматичний гурток «В гостях у казки».

Проявили свою фантазію і уяву при виготовленні витинанок та на їх основі аплікацій.

Активно брали участь у рухливих іграх та конкурсах. В кінці дня провели виставку робіт «Чарівний пензлик»

09.06.16 День друзів

«Радуга місток зробила –

Сонце з хмарою здружила.

Хай з них приклад беруть діти.

Треба дітям всім дружити»

Під таким гаслом пройшов наш наступний день оздоровлення та відпочинку в таборі «Дружба». Діти з задоволенням переглянули мультики: «Что такое хорошо и что такое плохо?», «Самый большой друг». Після перегляду обговорили між собою сюжети цих картин. Кожна дитина назвала свого найкращого друга.

Діти принесли свої улюблені іграшки, гралися, готували цікаві малюнки для виставки.

10.06.16 День капелюшок

Діти підготували доповіді з історії виникнення капелюшок, зачитали цікаві історичні факти про походження та дизайн сучасних капелюшок. З задоволенням оформляли природніми матеріалами свої капелюшки.

Особливо цікаво пройшов конкурс зачісок «Юні дизайнери». Дівчатка завзято створювали особливі, незвичайні зачисли на своїх моделях.

На лінійці були підведені підсумки за весь тиждень. Учасники різноманітних конкурсів та змагань отримали грамоти. Так тримати!

13.06.16 День здоров`я

В програму дня спорту та здоров'я включені веселі естафети, ігри, конкурси на виявлення найсильнішого, найспритнішого і найвитривалішого, з використанням м’яча, скакалок, обручив та іншого інвентарю.

Кожен загін представив свою команду для участі в естафетах.

Всі гравці пройшли три етапи. Переможці стали учасниками фінальної естафети.

Після естафети діти брали участь у спортивній вікторині. Після обіду діти стали учасниками гри «Міні-футбол».

14.06.16 День інтелектуала

Діти взяли активну участь у розвагі «Лабіринт загадок». Долучилися до підготовки та проведення інтелектуального конкурсу «Найрозумніший». Кожен із загонів представив свою команду та активно вболівали за них.

Після гри командири загонів провели математичну вікторину з цікавими задачами та прикладами які діти з задоволенням виконували.

15.06.16 День таланту

Метою проведення дня талантів була популяризація творчості юних модельєрів та дизайнерів, заохочення до вдосконалення таланту. Ця мета була досягнута. Діти готували сукні, зачиски, різноманітний одяг та прикраси.

Особливо цікаво біли представлені сукні з серветок, газет та поліетиленових пакетів які діти готували заздалегідь.

Наймолодші діти були задіяні у виховному заході «Подорож у Країну гри».

День закінчився переглядом мультфільмів.

16.06.16 День пам`яті

Сьогодні на подвір’ї школи тихо, адже в таборі – День пам’яті. Діти прослухали інформаційну годину про початок війни у 1941 році. Поклали квіти до меморіалу та пам’ятного знаку «Героїв небесної сотні» .

Ігри проводились у парку. Всі діти брали участь у грі «Розвідники», операція «Шифрувальник», «Карта». Кожен загін одержав маршрутний лист, де були зазначені пункти, які треба відвідати. В кожному пункті діти виконували певні завдання, тобто переборювали різні перешкоди.

В кінці дня діти пограли в свої улюблені ігри.

17.06.16 День сміху

До цього дня діти готувалися заздалегідь. Вони принесли цікаві гуморески, смішинки, загадки, які діти зачитали та розповіли під час екскурсії до м. Тростянець. Відвідали музей шоколаду, «круглий двір», алею «Закоханих» та на останок місцевий дендропарк

Веселий та емоційний видався день.

21.06.16 День табору

Сьогодні в таборі було дуже весело і водночас сумно. Сумно тому, що закінчилась табірна зміна і завтра вже буде тихо на шкільному подвір’ї. Але це все ж не зіпсувало настрою нашим дітям. Вони веселилися і відпочивали ще з більшим натхненням. Всі діти хотіли залишити щось на згадку про своє перебування в таборі. Тому вони писали відгуки про свій відпочинок.

Діти не ховали своїх почуттів, висловлювали свої думки і побажання. Всі свої почуття вони передали ще в концертній програмі «Залишаю вам на згадку». З великим задоволенням дітлахи відвідали і дискотеку.

В кожному загоні було проведено інструктаж з техніки безпеки, протипожежної безпеки, правил дорожнього руху, правил поведінки біля води, в лісі і т.д.

День закінчився урочистою лінійкою закриття табірної зміни.