1 вересня 2016 року

Хай буде всім нам день оцей, як свято,
Хай буде щастя в серці у батьків.
Хай дзвонить дзвоник радісний, завзятий,
Хай буде радість вищою від слів.

Як завжди свято ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ в закладі пройшло на високому рівні. На свято завітали гості: депутат обласної ради Галаєв Магомед Джамалович та його помічник голова правління Штепівського ССТ Тонкошкур Світлана Володимирівна, які вручили подарунки для першокласників, голова райдержадміністрації Химич Віктор Васильович, голова батьківського комітету Пінчук Зоя Миколаївна, сільський голова Великодний Олександр Михайлович. Усі гості привітали учнів закладу з Днем знань та побажали успіхів у навчанні.

30.09.2016 р.

День працівників освіти

Шановні колеги! Вітаємо Вас з професійним святом -

ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Зичимо Вам міцного здоров’я, творчих  успіхів, невичерпної наснаги,

терпіння, здобутків та перемог.

В цей день в навчальному закладі відбулася святкова лінійка, де учні привітали педагогічний колектив з професійним святом.

04.10.2016 р.

Благодійна акція "Солодка ярмарка"

Стало вже традицією, що кожного року в нашому закладі учнівський парламент організовують благодійну акцію "Солодка ярмарка". Кошти від якої частково передаються випускникам, які брали участь в АТО та на організацію позакласних заходів. А найголовніше, що всі від цього заходу отримують невичерпні емоції та солодкий день.

07.10.2016 р.

РМО вчителів початкових класів.

На базі нашого закладу відбулося районне методичне об`єднання вчителів других класів на тему "Використання мультимедійних технологій на уроках математики в початкових класах". В рамках якого був проведений відкритий урок у 2 класі на тему "Таблиці додавання і віднімання числа 8. Розв`язування задач, що мають спільну частину умови", який провела класовод 2 класу Кайдаш Аліна Володимирівна. Також був проведений позакласний захід "Вогник, дітоньки, такий! Він і добрий, він і злий", провела класовод 1 класу Луценко Валентина Миколаївна. По закінчунню відбулося засідання круглого столу, де  всі учасники поділилися своїми враженнями.

07.10.2016 р.

Бал осені для старшокласників

Облітають квіти, обриває вітер

Пелюстки печалі в синій тишині.

По садах пустинних їде гордовито

Осінь жовтокоса на баскім коні.

В далечінь холодну без жалю за літом

Синьоока осінь їде навмання.

В’яне все навколо, де пройдуть копита,

Золоті копита чорного коня.

Кожного року ми обираємо королеву балу - МІС ЗОЛОТУ ОСІНЬ.

І кожного року учасниці ретельно котуються до цієї події. Показують свої таланти та здібності, риси характеру та хоббі. Цього року перемогла учениця 9 класу Чернушенко Валентина. І як завжди учасники та гості отримали купу задоволення та радості від цього заходу та дискотеки, яка відбулася пізніше.

13.10.2016 р.

Свято МУЖНОСТІ Й ВІДВАГИ

День захисника України

Перед початком канікул в закладі відбулося свято, присвячене ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ під гаслом "СВЯТО МУЖНОСТІ Й ВІДВАГИ". Учні закладу, педагогічний колектив та гості зібралися для того, щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму, хто захищав і продовжує захищати територіальну цілісність України. Тож шановні колеги-чоловіки прийміть щирі вітання з нагоди цього чудового свята

Отож разом усі вітаємо

Удачі, щастя, перемог бажаємо.

Нехай же радість з вами поруч

Іде завжди праворуч і ліворуч.

20.10.2016 р.

Районний чемпіонат гри "Брейн ринг"

На базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся відбірковий тур відкритого районного чемпіонату гри  "Брейн ринг", в якому взяли участь 11 команд з навчально-виховних закладів району. Команда нашого закладу "Патріот" отримали грамоту за зайняте 2 місце. Вітаємо учасників нашої команди. Так тримати!!!

 

03.11.2016 р.

Свято осені

В закладі відбулося  Свято осені для початкових класів. Учні та гості отримали масу задоволення та радісних емоцій.

 

09.11.2016

День української писемності

Учні 5-11 класів взяли участь у Всеукраїнському радіо-диктанті "Україна на зламі тисячоліть".

21.11.2016 р.

День Гідності та Свободи.

Сьогодні, 21 листопада, в Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи

 

Свято встановлено на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

 

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

 

Нехтування законодавчо закріпленими пріоритетами зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців. Подібний крок став можливий за надмірної концентрації влади в руках президента Віктора Януковича та "сім’ї" – подібне було б немислиме в країні з усталеними демократичними принципами.

 

Для українського суспільства стало очевидним, що країна стрімко рухається до цілковитого авторитаризму з його зневагою до засадничих прав людини, тотальною корупцією, свавіллям правоохоронних органів, репресіями та терором. Саме це й змусило українців вийти спочатку на вулиці Києва, а потім й інших міст України.

 

Свято відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року.

 

В закладі відбувся виховний захід з учнями 5-11 класів з подальшим переглядом відеофільму про події на Євромайдані 2013-2014 р.

 

30.11.2016 р.

РМО учителів математики

На базі нашого закладу відбулося районне методичне об`єднання вчителів математики. Був проведений інтегрований відкритий урок з математики та історії України в 6 класі учителями Усенко Л.В. (учитель математики, перша категорія) та Троценком В.П. (учитель історії, вища категорія). Також учитель математики Усенко Л.В. провела позакласний захід "Математична подорож "Сім чудес України"" з учнями 5-6 класів. Учасники семінару поділилися своїми враженнями та настроєм. Всі отримали неабияке задоволення та позитив на цілий день.

19.12.2016 р.

День Святого Миколая

Зимонька-зима, все прикрасила сама.

Срібло розкидала, та все чарувала.

За вікном сніжок летить, вітром завиває.

То спішіть усі до нас на свято Миколая!

Ну, а хто сюди прийшов, раді вас вітати.                    

Веселіться і радійте на нашому святі.

Маємо чого радіти, чи знаєте діти?

Долетіла до нас вість: поспішає до нас гість…

Хто це? Кожен пам’ятай! Це святий наш Миколай!

В закладі відбулося свято до Дня Святого Миколая. Всі діти отримали подарунки та позитивні емоції.

27.12.2016 р.

Новорічний ранок для учнів 1-6 класів.

Традиційно в закладі напередодні Нового року перед початком зимових канікул, відбувається новорічний ранок. Діти з цікавістю та задоволенням беруть участь у підготовці та проведенні цього дійства. Всі діти отримали подарунки від Діда Мороза, а головне море задоволення та радості перед святами.

28.12.2016 р.

Новорічний ранок для вихованців дошкільного навчального закладу "Казка"

Новорічний ранок – відповідальний захід. Для дітей – вивчити вірш, пісню або танець, для дорослих – створити атмосферу справжнього новорічного чарівництва. Коли ж, як не в дитинстві вірити в диво! Малюки повинні щиро повірити, що Дід Мороз справжній, ялинка запалюється від сили бажання, а добро завжди перемагає там, де є дружба, сміливість і взаємодопомога. Саме в цьому полягало завдання батьків і вихователів нашого закладу. Гадаю, що творчий підхід до сценарію вихователів в дитячому саду допомогли повірити маленьким учасникам, що вони самі творять справжню добру казку.

19.01.2017 р.

"А що третє свято - святе Водохреща"

Це свято відзначають 19 січня та пов'язують з хрещенням на Йордані Ісуса Христа. Віддавна в народі посвячену на Водохреще воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, домівки і тварин. Так ми підвели підсумок Новорічних та Різдвяних свят.

23.01.2017 р.

Захід до Дня Соборності України

День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.

Деякий час, з 30 грудня 2011 року, указом на той час Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано і натомість встановлено «День Соборності та Свободи України». Однак 13 листопада 2014 року указом Президента України Петра Порошенка свято було відновлено.

01.02.2017 р.

29 січня ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

В закладі був проведений урок-реквієм для учнів 5-11 класів "Бій під Крутами" до вшанування пам'яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року.

На Аскольдовій могилі
    Поховали їх —
    Тридцять мужніх-українців,
    Славних молодих...

    На Аскольдовій могилі
    Український цвіт! —
    По кривавій по дорозі
    Нам іти у світ.

    На кого посміла знятись
    Зрадницька рука?
    Квітне сонце, — грає вітер
    І Дніпро-ріка...

    На кого завзявся воїн?
    Боже, покарай!
    Понад все вони любили
    Свій коханий край.

    Вмерли в Новім Заповіті
    З славою святих.
    На Аскольдовій Могилі
    Поховали їх.

            Павло Тичина, 1918 рік

14.02.2017 р.

День Валентина

До Дня всіх закоханих у навчальному закладі був проведений конкурс "Валентинок". Учні з захватом та активністю виготовляли та дарували валентинки один одному. Переможці конкурсу відзначені грамотами.

20.02.2017 р.

День вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.
Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

Щорічно за участі представників районної державної адміністрації, в

с. Штепівка біля меморіалу вшановується пам`ять  Героїв Небесної Сотні.

21.02.2017 р.

Конкурс дитячого малюнка

"Сільське господарство: з повагою до людей та землі"

Приватне сільськогосподарське підприємство "Слобожанщина Агро" до 10-річчя компанії ІМК (Інновації, менеджмент, команда) проводили конкурс дитячого малюнка "Сільське господарство: з повагою до людей та землі" серед учнів шкіл і селищ, у яких працюють підприємства ІМК. Представники "Слобожанщина Агро" нагородили переможців конкурсу грамотами та грошовими призами, а всі учасники отримали солодощі.

21.02.2017 р.

Міжнародний день рідної мови

Головним напрямом відзначення цього свята є привернення уваги світової громадськості та збереження і розвитку лінгвістичного розмаїття, а також утвердження ролі рідної мови як важливого чинника культурної самобутності. З нагоди цього дня в навчальному закладі біла проведена конференція та "диктант єдності" для учнів 5-11 класів українською мовою на тему "Україна - наша земля, наша Батьківщина"

24.02.2017 р.

Казка "Коза-дереза"

Щороку учні початкових класів готують чудове театралізоване дійство для найменших дітей - вихованців ДНЗ "Казка". Цього разу вони разом зі своїми класоводами підготували повчальну казку "Коза-дереза". До перегляду приєдналися і учні старших класів, а потім щиро подякували маленьким акторам за отримане задоволення.

27.02.2017 р.

Відкритий урок у 1 класі

27 лютого у 1 класі класоводом Валентиною Миколаївною Луценко було проведено відкритий урок на тему: "Лічба в межах 20. Попереднє й наступне віднімання виду 14+1, 17-1. Розв'язування задач". Діти з радістю засвоювали нові знання на цікавому уроці разом з досвідченим педагогом.

28.02.2017 р.

"Веселі старти"

Турбота про здоров'я підростаючого покоління - важливий напрямок виховання учнів. Діти вправні, спритні, швидкі та сильні, що вони і продемонстрували на змаганнях з "Веселих стартів". Учні початкових класів активно долучилися до участі в змаганнях, доклали всіх зусиль для перемоги та по закінченні отримали солодкі призи.

06.03.2017 р.

Свято "8 Березня" у дошкільному навчальному закладі :"Казка"

Чудового весняного дня вихованці ДНЗ привітали своїх матусь з 8 Березня та підготували яскраве свято у подарунок. Діти старанно вивчили привітання, показали запальний танок "Поварят", а ще співали привітальних пісень. Матусь розважали цікавими конкурсами, а наостанок подарували власноруч виготовлені подарунки.

06.03.2017 р.

Загальношкільне свято "Величне ім'я - Жінка"

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міжнародний іночий день – 8 березня. Ось і сьогодні у нас свято – свято весни, свято кохання. Уклін Вам, дорогі жінки, милі мами і бабусі. Хай же буде на Землі довіку прославлена в пісні хорошій Ваша материнська любов.

09.03.2017 р.

Шевченківські дні у школі

Напевне, в Україні не знайдеться жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. Творчість цього поета байдужим не залишає нікого. Син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак, що не має змоги розвинути свій талант художника… Яку ж силу духу слід мати, щоб у таких умовах не зламатися, не збайдужіти душею, не зчерствіти серцем, а все думати і піклуватися про свій народ?

 

9 березня Україна відзначає Шевченківські дні. Учителі і учні НВК не могли залишитися осторонь цієї епохальної події.

31.03.2017 р.

Чудовий початок весняних канікул

В останній день березня учні старших класів разом зі своїми вчителями відвідали мальовниче місто на півночі України - славетний Чернігів, що розташований на березі повноводої річки Десни. Там діти познайомилися з тисячолітньою історією міста, відвідали визначні пам'ятки архітектури та мистецтва, а також дізналися про життя українського письменника М.Коцюбинського, до садиби-музею якого і завітали у ході екскурсіїї. Цікавим епізодом подорожі були відвідини Антонієвих печер, а також прогулянка по Валу, що оточує історичний центр міста і може похвалитися розташованими на ньому дванадцятьма гарматами.

05.04.2017 р.

Подорож до Полтави - духовної столиці України

Архітектура – це музика, що застигла в камені. У Полтаві така музика всюди. І Садиба - музей Котляревського, і розкішний Краєзнавчий музей, і пам’ятник Т.Г.Шевченку у стилі «кубізму», і Біла Альтанка, і пам'ятник Полтавській Галушці. Всі ці визначні місця і відвідали учні початкових та середніх класів 5 квітня, коли вирушили на екскурсію до сусідньої області. А ще дізналися про Полтавську битву у музеї, що їй присвячений. І звісно ж не обійшлося без Музею дальньої авіації, в якому розміщена виставка справжніх бомбардувальників, які свого часу вірно служили нашій Батьківщині, а тепер розповідають про своє славетне минуле усім охочим.

11.04.2017 р.

Весняні турботи

Як чудово, коли навкруги зеленіє сад. І поживитися є чим! Наша школа з кожним роком збагачує насадження на своїй території. І сьогодні біля школи посадили три молоденьких яблуньки.

05.05.2017 р.

Туристично-спортивні змагання "Квест-2017"

Пішохідний туризм, один із найбільш масових та доступних видів активного відпочинку, стає дедалі популярнішим серед учнівської молоді. У мальовничому куточку Штепівки пройшли змагання "Квест-2017", участь в якому взяли учні 5-8 класів. Діти продемонстрували свою майстерність у перетягуванні канату, збиранні туристичної палатки, боротьбі у колі тощо. а ще покуштували справжньої польової каші!

08.05.2017 р.

Легкоатлетична естафета, присвячена Дню перемоги у Другій Світовій Війні

 Учні нашої школи взяли активну участь у легкоатлетичній естафеті. Учасникам заходу нагадали, що попри те, що все далі відходять грізні й важкі роки Другої світової війни, не згасає пам'ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Заради вшанування пам'яті про тих, хто не повернувся з війни, завдяки кому ми маємо нині можливість вчитися, працювати та займатися спортом, і проходить щорічно легкоатлетична естафета.

09.05.2017 р.

День Перемоги

 Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою. У 1941 році почалася найстрашніша, найближча, найдорожча - Велика Вітчизняна. Кажуть, без величезних втрат, нацистів було не зупинити ...

Перемога над фашистським безумством дісталася нам і всьому світу дуже дорогою ціною. Ні хто не забутий, ніщо не забуто. І ми будемо пам’ятати про це.

16.05.2017 р.

Свято букваря

Прощавай Букварику, в школі перший друже.

Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

16 травня 2017 року в учнів 1 класу відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України!

18.05.2017 р.

Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке має на меті зберегти народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. 

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні та вчителі школи долучилися до акції “Одягни вишиванку”. А ще провели захід, на якому дізнались про історію свята та дивовижне розмаїття української вишивки.

18.05.2017 р.

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Рій Штепівського НВК під назвою «Боривітер» взяв активну участь у змаганнях та в одному з конкурсів здобув перемогу.

26.05.2017 р.

Востаннє дзвоник кличе на поріг

Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.

На святі у Штепівському НВК були присутні гості: секретар Сільської ради Валентина Іванівна Кузіна та депутат Лебединської районної ради Сергій Миколайович Пінчук, які побажали учням ефективно використати здобуті знання, аби бути гордістю для країни, а випускникам успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання.

21.06.2017р.

Столиця України кличе нас

В останній день табірної зміни учні вирушили на екскурсію до Києва. Там вони помилувалися чудовою панорамою міста, познайомилися  з визначними пам'ятками архітектури та історії міста - Аркою дружби народів, Києво-Печерською лаврою, погуляли мальовничим Хрещатиком та Майданом. Та найцікавішим фрагментом єкскурсії стала прогулянка на теплоході по Дніпру.

22.06.2017р.

Прощавай, дитячий садочку!

Прощавай, наш садочок дитячий,

Перед нами широкі світи,

Кулю мрій ми разом збудували,

І до школи вже час нам іти.

 

 

      Такими теплими словами розпочався випускний бал у дитячому садочку "Казка"   22 червня 2017 р. Святково прикрашений зал, чарівні випускники, гарні вихователі та розхвильовані батьки -у такій прекрасній атмосфері пройшов  випускний бал. Випускники розказували вірші, співали, танцювали, дякували вихователям та батькам, які кожен день крок за кроком допомагали дітям пізнавати навколишній світ. Для них це останнє свято у дитячому садку, свято незвичайне: воно не відмічене у жодному календарі. Сьогодні перегорнуто останню сторінку нашого альбому. Перед вами новий етап вашого шкільного життя. Тож  нехай вам щастить у навчанні. 

24. 06. 2017р.

Не забувайте рідну школу!

 

Уже давно стало доброю традицією у переддень Дня молоді проводити у школі свято, присвячене Дню школи, на яке збираються випускники минулих років. Цього року до школи теж завітали ті, хто колись отримав путівку в життя саме у нас, а тепер із вдячністю повертається на такий знайомий і рідний поріг.

24.06.2017р.

Випускний наш вечір

Випускний вечір чи не найважливіше свято в житті кожного одинадцятикласника.

Цього суботнього червневого вечора на затишному подвір’ї Штепівського НВК зібралося дуже багато людей: учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також  чимало гостей. Святково прикрашений вхід до школи сьогодні одночасно є і урочистою сценою, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір. 24 червня 2017 року для них, цьогорічних випускників, стає  часом, з якого розпочався відлік їх дорослого життя.

І ось з приміщення школи починають виходити випускники 2017 року. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. Радість, гордість і одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, - на обличчях та в очах батьків випускників.

 

Шкільне свято випускного вечора в Штепівському НВК було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.